AWS Cloud Danışmanlığı

AWS Cloud Danışmanlığı, Migration, Deployment ve AWS Managed Services gibi Amazon Cloud Sisteminde baştan sona hizmetler sunuyoruz. AWS Danışmanlık Ortağınız olarak, kritik iş uygulamalarınızı bulut konusunda tam donanımlı hale getirmeye yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınızı anlayarak, gereksinimlerinize uyan çözümleri belirleyerek ve daha da önemlisi risk alanlarını ve bunları azaltmak veya ortadan kaldırmak için gereken düzeltici önleyici süreçleri ortaya koyarak başlıyoruz. Sertifikalı danışmanlarımız, uygulamalarınızı optimize eden AWS stratejileri geliştirmenize yardımcı olur. İş hedeflerinizi desteklemeye yönelik bulut çözümleri organize ediyoruz ve sunuyoruz.

AWS Cloud Yönetimi
Mevcut altyapıda değişiklik yapmadan bulut OpEx'inizi düşürebilirsiniz. Ekibinizin işinizi büyütmeye odaklanabilmesi için AWS bulut altyapınızın kapsamlı yönetimini ve izlenmesini sağlayan AWS Bulut Yönetim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

AWS yönetim hizmetlerimiz;
• AWS Hesap İzleme ve Yönetimi
• AWS Altyapı Yönetimi
• Maliyet Optimizasyonu ve Planlama
• DevOps Otomasyonu

Rutin bulut yönetimi ve operasyonel zorluklar kontrol altındayken, daha kritik işlerinize odaklanabilir ve şirketiniz için gerçek değerler yaratabilirsiniz.
AWS Maliyet Optimizasyonu

Bulut Sistemine geçmek, büyük sermaye masraflarını ortadan kaldırarak ve size yalnızca kullandığınız kaynaklar için ödeme yapma olanağı vererek teknoloji maliyetlerinizi azaltmanızı sağlıyor. Ancak bulut sisteminin bir gerçeği şudur ki, performans, esneklik veya kullanıcı deneyiminde net kazançlar olmaksızın maliyetler zaman içinde istikrarlı bir şekilde artar. Bu durumda maliyetleri düşürmek bir zorunluluk haline gelir, ancak harcamanızı neyin yönlendirdiğine dair net bir anlayış olmadan, stratejik maliyet düşürme imkansızdır. Maliyet Optimizasyonu uzmanlarımız, kullanıcılarınızın deneyimini azaltmadan bulut harcamalarınızın üretken ve verimli olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan rehberlikle birlikte size bu bilgiyi verecektir.

SENİ BULAMADIK
Sen bize ulaşmayı dene
Adres
Örnek Mah.Bakü Sok.No:26 34704 Ataşehir/İstanbul
phone +90 530 641 2255
phone hss@hssdigital.com
phone Whatsapp